Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.04.2024, 11:08

Рівненський навчально-виховний комплекс №26

Меню сайту
ІСТОРІЯ ШКОЛИ
Діяльність школи
Галерея
Самоврядування
Самоосвіта
Методичні напрацюв

Каталог файлів

Головна » Файли » Галерея » Відеогалерея

Готуємось до школи
26.11.2013, 12:31

Готуємось до школи!


Ваша дитина йде в перший клас? Вона готова до школи? Щоб уникнути стресової ситуації, коли дитина приходить до школи вперше, знайомиться з вчителями,колективом учнів, новим розкладом дня, треба вже в 4-5 років готувати малюка до школи. Зараз існує багато дитячих розвивальних центрів, де дитину навчать спілкуванню з іншими дітками, навчать гарно малювати, співати,читати та рахувати, але й батьки,як ніхто інший, повинні займатися з дитиною, щоб вона була психологічно готова до школи і мала елементарні навички навчання. Для цього існує багато методик, учбових тренажерів, книг, розвиваючих ігор та конструкторів,наборів для творчості, різноманітної канцелярії та інші.

Що ж повинна знати й вміти сучасна дитина в 6-7 років? Приведемо приблизний перелік тих навичок і умінь, які потрібні малюку для комфортного перебування у школі:

1. Дитина повинна вміти уважно слухати

2. Дитина вміє називати своє ім’я та прізвище

3. Вона знає свій вік

4. Дитина знає свої адресу, місто та країну де живе

5. Дитина знає ім’я та по-батькові своїх батьків, їх професії

6. Дитина вміє відрізняти свійських та диких тварин, може їх назвати, знає птахів, риб

7. Знає пори року та природні прикмети,явища,знає місяці року,дні тижня,знає поняття :ранок,день,вечір,ніч

8. Вміє назвати овочі,фрукти,ягіди,дерева,квіти

9. Відрізняє транспортні засоби

10. Відрізняє одяг, взуття

11. Дитина вміє складно розповісти віршики,казку,відгадувати загадки

12. Вміє відрізняти елементарні геометричні фігури

13. Орієнтується в просторі,знає поняття вперед=назад,ліворуч=праворуч та ін.

14. Вміє читати по складах

15. Вміє рахувати до 10 та зворотньо

Дітки всі різні, хтось раніше засвоює матеріал, для когось потрібно більше часу для навчання. У школі навчать всьому, але готувати маленьку дитину до навчання та спілкування треба заздалегідь.


А ви підготували дитину до школи?


Підготовка до школи у дошкільній освіті – один з важливих етапів розвитку дитини. Це період залучення маляти до круга загальнолюдських цінностей, час встановлення перших стосунків дитини з людьми, що оточують його. Ніколи в своєму житті чоловік не випробовує такі швидкі і якісні зміни в своєму сприйнятті світу, як в розвитку дитини в дошкільний період і перші роки навчання в школі. В той же час дитячий вік характеризується підвищеною вразливістю і чуттєвістю. Особливо гостро це питання з'являється, коли починається підготовка до школи.
Підготувати дитину до школи - надзвичайно відповідальне завдання для його батьків. Досвід показує, що не всі діти належним чином прошлі підготовку до школи і готові до безболісного, успішного входженню в учбову діяльність. І мова зовсім не про вимоги школи наявності в маленького дарування знань в галузі граматики, математиків, логіки  і тому подібне. Підготовка до школи має на увазі психологічну, розумову, фізичну готовність маляти до нових умов його життя. 
подготовка к школе подолВ даний час в крупних містах мережа дитячих дошкільних установ і ранніх шкіл, які проводять розвиток і підготовку дитини до школи чимала. Більш того, серед сучасних батьків стало модно відвідувати з дитям дошкільні розвиваючі центриу яких є можливість пройті кваліфікований курс "Підготовка до школи дитини". І вже все менше дискусій серед батьків на тему "А не чи перевтомлюється крихітка, відвідуючидитячий центр розвитку?" Сьогодні вже нікого не здивуєш чотирилітнім хлопчиком-генієм, який вже уміє читати за програмою школи, або вільно декламує вірші англійською мовою. І це добре, але певною мірою, тому що реалізовуючи власні амбіції при підготовці до школи свого чада, батьки часто покладаються на власний досвід, мовляв: «Мамі краще знати, що добре для її майбутнього генія.», при цьому не враховуються явні схильності і інтереси самого дошкільника. Саме так суспільство втрачає художників, поетів і просто мрійників-творців, а отримує тих, що «відформатували» і «зашоренних» економістів або фінансистів, такі собі «ходячі енциклопедії». І не дивно, що під час вступу до школи, через деякий час, наші маленькі Ейнштейни опиняються в кабінеті психолога з різними психологічними проблемами і виявляються неготовими до труднощів життя в школі. 
podgotovka-skole-chtenieПідготувати дитини до школи психологічно - ось головне завдання батьків. Психологічна готовність до навчання складається з  багатьох компонентів:

  • Перш за все, у маляти має бути бажання йти в школу, тобто, мовою психології -  мотивація до навчання в школі.
  • У нього має бути сформована соціальна позиція школяра: дитя повинне уміти взаємодіяти з ровесниками в школі, виконувати вимоги вчителя, контролювати свою поведінку.
  • Поважно, аби майбутній школяр був здоровим, загартованим і витривалим, інакше йому складно витримуватиме навантаження школи протягом року і навіть учбового дня в школі.
  • І, нарешті, після курсу підготовки до школи у нього має бути достатній розумовий розвиток, який є основою для успішного опанування шкільних знань, уміннями і навиками, а також для підтримки оптимального темпу інтелектуальної діяльності, аби маля встигало працювати разом з класом.
  • Декілька порад батькам як правильно психологічно підготувати дитину до школи в сім'ї:
  • У стосунках і спілкуванні з дітьми не покладайтеся на силу і не спекулюйте своїм авторитетом дорослого. Це може привести до такого розуміння, що вважатися потрібно лише з силою і авторитетом.
  • Не давайте обіцянок, які ви не в змозі виконати. Це похитне віру дитини у вас.
  • Не робіть за дітей те, що вони можуть виконати самі. Маля звикне до цього і може надалі використовувати вас як прислугу.
  • Не виправляйте вашого сина або дочку у присутності  сторонніх. Якщо ви скажете все спокійно, віч-на-віч, маля приділить значно більше уваги на ваше зауваження.
  • Не читайте дитині нотації і не бурчите на нього, інакше він захищатиметься і прикидатиметься глухим.
  • Змиритеся з тим, що дитя усюди любить експериментувати. Так він пізнає світ!
  • Кращий спосіб виховати відповідальність і упевненість в собі – надати маляті можливість самостійно приймати рішення.
  • Крихітка вчиться  на власному досвіді, тому не слід оберігати його від наслідків власних помилок.
  • Заохочуйте допитливість маляти. Якщо ви спробуєте відмахнутися від нього, коли маля ставить відверті питання, він шукатиме відповідь на стороні.
  • Коли дитя з вами розмовляє слухайте його уважно, з розумінням, не перебиваючи і не відвертаючись. Не дайте йому навіть запідозрити, що вас мало цікавить, про що він говорить, інакше ви ризикуєте випасти з круга спілкування вашого чада.
  • Не ставте надто багато питань і не встановлюйте велику кількість правил для крихітки: він перестане звертати на вас увагу.
  • Хай ваш дошкільник дає волю своїм фантазіям. Жива уява -  дар властивий дитинству. 
  • Ніколи не стримуйте його! Хай слова «Я це зроблю сам» звучать як можна частіше у вашій сім'ї.

подготовка к школе английскийПідготувати дитину до школи насправді не так важко, як здається на перший погляд. У дошкільному віці маля володіє на подив величезними можливостями  інтелектуального розвитку і здатністю пізнавати і розвиватися. У нім природою закладений інстинкт пізнання і дослідження світу. Допоможіть маляті розвинути і реалізувати свої можливості. І йдеться не лише про кваліфікованих педагогів дошкільного центру розвитку дитини, але і власними силами – удома, адже крихітка не може розвиватися за розкладом - лише під час розвиваючих занять - особа формується повсякденно, постійно. Не жалійте свого згаяного часу. Воно окупиться у сто разів. Підготовка до школи пройдет прекрасно і крихітка переступить шкільний поріг упевненим, навчання стане для нього не важким обов'язком, а радістю, у вас не буде підстав засмучуватися з приводу успішності дошкільника. А тому в період підготовки до школи, скористайтеся наступними порадами:

  • подготовка к школе ритмикаПідбирайте для маляти такі ігрові завдання, які відповідають його інтересам. Інтерес – найкраща з мотивацій, він робить дітей по-справжньому творчими особами і дає їм можливість отримувати задоволення від інтелектуальних занять.
  • Повторюйте вправи. Правило: «Повторення – матір учення»  ніхто не відміняв і воно діє.
  • Розвиток розумових здібностей визначається часом і практикою.
  • Будьте терплячими, не квапитеся, не давайте дошкільникові завдань, які перевищують його інтелектуальні можливості.
  • подготовка к школе изоУ дошкільних заняттях має бути міра. Дайте маляті можливість інколи займатися тією справою, яка йому більше до вподоби.
  • Всі дошкільні заняття з дитям повинні проходіть в ігровій формі.
  • Розвивайте у маляти навики спілкування, дух співпраці і колективізму; навчите маляти дружити з іншими дітьми, ділити з ними успіхи і невдачі:  все це йому знадобиться в  соціально складній атмосфері загальноосвітньої школи.
  • Уникайте несхвальної оцінки, знаходите слова підтримки, частіше хвалите його за терпіння, наполегливість і тому подібне.
  • Ніколи не порівнюйте своє чадо з іншими дітьми. Формуйте у нього упевненість в своїх силах.

Спробуйте не сприймати завдання підготувати дитини до школи, як важку працю, радійте і отримуйте задоволення від процесу спілкування і пізнання самі, не втрачайте відчуття гумору – це допоможе вам зближуватися з вашим чадом. Займаючись з малям, пам'ятаєте, що у вас є чудовий привід подружитися з ним!
Тому, успіхів вам у взаєминах з дітьми і бажаний якнайкраще підготувати дитини до школи!


Підготовка до школи дитини. Що слід знати батькам, аби визначити, в якому дошкільному учбовому закладі вибрати підготовку дитини до школи.

podgotovka-k-shkole-rebenkaВсі батьки рано чи пізно стикаються з цим питанням. Як краще підготувати маляти до наступного важливого етапу в його житті - навчанні в школі? Підготовчі заняття з дітьми перед школою, звичайно ж, є необхідністю для його подальшого успіху, проте, основний напрям повинен даватися не у бік навчання таким шкільним навикам, як лист, читання, рахунок. Підготовка до школи дитини має бути системною - це комплексна робота по соціальному, особовому, творчому і фізичному розвитку маленької особи.

Видатний учений, російський психолог Л.І. Божовіч в своїх книгах описала період життя, коли маля личить до шкільного віку, в цей період повністю міняється відношення крихітки до того, що всьому оточує, включаючи навіть його спосіб життя. Необхідно знати, що положення школяра в суспільстві створює особливу моральну спрямованість розвитку дитячій особі маленького чоловічка. Навчання для нього полягає не лише в роботі по засвоєнню необхідних знань, як способу побудови майбутнього успішного життя, ще навчання сприймається малюком як його власна трудова діяльність, як його соціальна участь в житті суспільства. То, як першокласник зможе справлятися зі своїми шкільними обов'язками, чи відчуватиме себе успішним, має для його особи величезне значення. Виходить, що підготовка до школи — це не лише питання освіти, інтелектуального розвитку маленьких дарувань, але і формування особистості, правильного сприйняття соціуму.

podgotovka-k-shkole-deteyВибір, в яких формах і дошкільних учбових закладах відбуватиметься підготовка до школи дитини, залишається за вами. Методи можуть бути різними – в спеціальній групі по підготовці до школи (інформація викладена нижче) або в індивідуальній роботі з репетитором. Заняття можуть проводити як мама з папою, так і досвідчені педагоги. Плюс при відвідуванні репетитора полягає у тому, що ваше маля отримує повністю індивідуальне заняття, що звичайно, сприяє глибокому вивченню матеріалу. Мінус полягає в тому, що ваше чадо не отримує навики спілкування з однолітками і в суспільстві - тобто процес соціалізації відсутній.

Важливе те, що це мають бути постійні і регулярні заняття, бажано в одне і теж час. Чим раніше ви почнете розвиваючі заняття, тим більших результатів доб'єтеся. Зазвичай знаючі батьки починають дитячі заняття приблизно з 1,5-2 року.

Головна мета розвиваючих занять і ігор полягає не лише в тому, аби дати певні знання, навчити малюка самостійно грати, а в грі розвиватися. Головна мета розвиваючих ігор і занять полягає в тому, аби налагодити позитивний контакт малюка з людьми, що оточують його.

podgotovka-rebrnka-k-shkoleЗаняття по підготовці дитини до школи вимагають від маляти певної внутрішньої організації, концентрації уваги, заняття вчать його стежити за якістю своєї роботи, оцінювати її, вибудовувати певний план дій. Не допускайте і стежте, що б інші педагоги не проводили розвиваючі заняття в жорсткій армійській формі: пояснив - запам'ятав - відповідай. Якщо у маляти абсолютно немає жодного бажання займатися, тоді не слід його заставляти.

Не забувайте і про те, що фахівці рекомендують займатися з дітьми  кілька разів в день, по 2-3 рази в тиждень. Бажано, аби один і той же вид діяльності тривав не більше 20 хвилин і якщо заняття тривалістю 40 хвилин або більш, зміна діяльності повинна відбуватися кожні 15-20 хвилин під час розвиваючого заняття. Так само повинні відбуватися физкульт-паузы, під час яких маля може посуватися і попустувати.

До підготовчих занять слід готуватися заздалегідь і проводити їх як можна м’якіше, враховуючи особливості кожного дитини. Вчителі молодших класів, навіть в звичайній загальноосвітній школі, чекають від першокласника досить високий рівень підготовчих знань і навиків з перших днів навчання в школі, а що говорити про іншу престижну школу або гімназію? Звичайно в таких учбових закладах вимоги до першокласника ще вище. 

Сьогодні підготовка дитини до школи — необхідний і неминучий етап дошкільної освіти вашого маляти. Як правило, набір в групу підготовки до школи проходіт за рік до вступу в учбовий заклад, тобто у вересні. Задумайтеся про вибір варіанту занять, а ми постараємося зорієнтувати вас в цьому питанні. 

Підготовка до школи, яку дає дитячий сад.

podgotovka-k-shkole-detskiy-sadУ кожному дитячому саду є обов'язкові розвиваючі заняття підготовки дитини до школи. Це дійсно найдоступніший і простіший варіант. Плюси таких занять в тому, що можна економити власні і сили, і час, і до того ж в більшості випадків, це абсолютно не дорого. Крім того, займатися в звичній атмосфері садка з добре знайомою вихователькою маляті зручно і комфортно.

Одне з найосновніших завдань підготовки до школи дитини - зрозуміти і навчитися належно поводитися в новій незвичній обстановці, побудувати хороші стосунки з такими ж дітьми однолітками і з дорослими - педагогами, вчителями, наставниками. Адже в середньому учбовому закладі дистанція взаємин з вчителем, значно більше, чим між вихователем і малюком в дитячому садку. Тому, якщо навіть у маляти буде все виходити, і він володітиме необхідними знаннями при підготовці дитини до школи, маля може просто виявитися психологічно не готовим до нового типа стосунків, нової атмосфери. Це може негативно вплинути на його адаптацію в школі, а в деяких випадках виробити небажані комплекси на багато років навчання.

І хоча вихователі дитячих садів не віддають переваги індивідуальній роботі з дітьми, рівень знань, який передбачають підготовчі групи дитячого саду, достатній для вступу до районної середньої школи. Виключенням з правил можуть бути спеціальні і спеціалізовані сади-школи при учбових закладах, де програми підготовчої групи і першого класу скоординовані, та і вчителі молодших класів так само приймають активну роль в підготовці діток до школи. Про це піде мова нижче.

Підготовка до школи в гімназії.

podgotovka-k-shkole-gimnaziyaЯкщо ви хочете віддати крихітку в певний коледж (гімназію) з високим конкурсом, то можна піти в підготовчу групу при такій гімназії. Вчителі і педагоги вже побачили і запам'ятали дітей за час навчального року, тому перші класи формуються в основному з таких хлопців. Програма тут, як ми говорили, скоординована з програмою першого класу, а заняття ведуть педагоги, які і набирають дітей в школу. За час підготовки до школи, майбутній дошкільник зможе звикнути до обстановки, адаптуватися до шкільних вимог, і зрозуміло, до свого першого вчителя. Проте, треба не забувати, що гімназія не гарантує, що всі, хто відвідує курси, стануть її учнями. Подумайте про запасні варіанти, взнайте, які школи у вашому районі працюють по тих же програмах.

Якщо школа досить престижна, то вимоги до дітей і рівень навантажень досить серйозний. Це вже майже справжнє навчання, яке вимагає від дітей уміння концентруватися, швидко і чітко виконувати вказівки вчителя, доводити до кінця завдання, без зусиль перемикатися з одного виду діяльності на іншій. Далеко не всі діти готові до таких навантажень. Тому, якщо маляті лише виповнилося 5 років, у нього є якісь психологічні або логопедичні проблеми, гарненько подумайте, перш ніж віддавати його на такі підготовчі курси.

podgotovka-k-shkole-detskiy-centr-razvitiyaПідготовка до школи в Дитячому центрі розвитку.

Хочемо вам порекомендувати дитячі розвиваючі центри, які так само проводять підготовку до школи.

При розвиваючих центрах є кваліфіковані психологи, які протестують маляти, постежать за ним під час занять і порекомендують відповідну школу. І якщо у вашого маляти є якісь проблеми, які можуть перешкодити вступу до школи і його подальшому успішному навчанню, допоможуть скоректувати їх.

 

obuchenie-podgotovka-k-shkoleНавчання і підготовка до школи, яку пропонують розвиваючі центри ведеться грунтуючись на загальноосвітні програми, прийняті Міністерством утворення, включають прогресивні методики розвитку дітей (Зайцева, Домана, Лупан), а так само перевірені авторські розробки педагогів-методистів. У дитячому центрі маля отримає дуже хорошу підготовку до школи, як інтелектуальну, так і морально-психологічну. До того ж, що розвивають дитячі центри включають в комплексні заняття і творчі, і інтелектуальні предмети, такі як англійський, музика, образотворча творчість, ритміка і ін.

Існує багато різних методик навчання і розвитку. Шановні батьки, обов'язково поцікавтеся, які вимоги пред'являє школа або гімназія майбутньому першокласникові, по яких програмах йде навчання в першому класі, тоби програми підготовчих курсів і 1-го класу школи, в яку ви поступаєте, були як можна ближчі. Ми бажаємо вам і вашому чаду успішної життєвої дороги!


Кілька порад батькам першокласників!


  1. З початку навчального року привчіть дитину прокидатися раніше, щоб збирання до школи не перетворювалось у щоденні хвилювання. Вранці будіть дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом.

  2. Не підганяйте, розраховувати час - це ваш обов'язок, якщо ви цю проблему не вирішили − провини дитини в цьому немає.

  3. Обов'язково привчіть дитину зранку снідати. Це важливий момент у запобіганні хвороб шлунка.

  4. Давайте дитині у школу бутерброд, фрукти. Вона в школі працює, витрачає багато сил і енергії.

  5. Привчіть дитину збирати портфель напередодні ввечері. Перевірте, чи не забула вона чого-небудь важливого. Запитайте її, чи не передавав вчитель прохань або розпоряджень батькам. Через деякий час дитина привчиться сумлінніше ставитись до своїх обов'язків і стане більш зібраною.

  6. Проводжаючи дитину до школи, побажайте їй успіхів, скажіть кілька лагідних слів, без застережень: „Дивись, поводь себе гарно!", „Щоб не було поганих оцінок" та таке інше. У дитини попереду - важка праця.

  7. Забудьте фразу „Що ти сьогодні отримав?!", а краще запитайте: „Про що нове ти сьогодні дізнався?". Зустрічайте дитину спокійно, не сипте на неї тисячу запитань, дайте їй можливість розслабитись (згадайте, як вам буває важко після напруженого дня). Коли дитина збуджена і хоче з вами чимось поділитись, не відмовляйте їй у цьому, вислухайте.

  8. Після закінчення занять дайте дитині відпочити. Обід − зручний момент для цього. Школяр може розповісти про свій робочий день і у такий спосіб звільнитися від психологічного напруження.
  9. Якщо дитина замкнулась у собі, щось її турбує, не вимагайте пояснень, нехай заспокоїться, тоді вона все сама розкаже.

  10. Зауваження вчителя вислуховуйте без присутності дитини. Вислухавши, не поспішайте влаштовувати сварку. Говоріть з дитиною спокійно.

  11. Після школи не змушуйте дитину одразу сідати за виконання завдань, необхідно 1,5 години відпочити. Найоптимальніший час для виконання завдань - з 15 до 17 години.

  12. Пам'ятайте, що телевізор - ворог № 1 успішного навчання. Не потрібно вмикати його раніше, ніж усі завдання будуть виконані. Якщо дитина дивиться телевізор під час денного відпочинку, то їй буде важко зосередитись. Бажано дозволяти дивитися тільки дитячі передачі.

  13. На початку навчального року корисно контролювати, як дитина виконує домашні завдання. Перевіряйте, чи правильно вона зрозуміла пройдений матеріал, попросіть її прочитати вголос. У І і II чверті краще це робити щовечора, а в II півріччі контроль можна зменшити до 2-3 разів на тиждень.

  14. Перевіряти не значить „робити замість" − ніколи не підказуйте дитині готових рішень. Обов'язково перевірте, щоб те, що потрібно було вивчити напам'ять, було вивчено добре: точність виконання завдань − важлива умова успішного навчання. Потрібно також впевнитись, що дитина може застосувати набуті знання на практиці. Для цього їй треба запропонувати виконати кілька вправ.

  15. Не треба навантажувати дитину позашкільною діяльністю з самого початку навчального року. Спорт і заняття в гуртках, звичайно, корисні для загального розвитку, але спочатку впевніться, що у дитини вистачить сил і часу. Початок навчального року − період стресу, і перевантаження можуть тільки нашкодити.

  16. Протягом дня знайдіть (намагайтеся знайти) півгодини для спілкування з дитиною. В цей час найважливішими повинні бути справи дитини, її біль, її радощі.

  17. У сім'ї має бути єдина тактика спілкування всіх дорослих з дитиною. Усі розходження щодо виховання дитини вирішуйте без неї. Коли щось не виходить, порадьтеся з вчителем, психологом. Не зайвим буде почитати літературу для батьків, там ви знайдете багато корисного.

  18. Завжди будьте уважними до стану здоров'я дитини, коли щось її турбує: головний біль, поганий загальний стан. Найчастіше це об'єктивні показники втоми, перевантаження.

  19. З перших днів навчання вимагайте виконання режиму дня дитиною, щоб вона лягала спати в один і той же час. Сон для школярів має першочергове значення. У І чверті дитина повинна спати не менше 10-11 годин, потім можна скоротити до 9-10 годин.

  20. Якщо дитина засинає не відразу, все одно примушуйте її лягати в ліжко. І не треба думати, що школяр уже достатньо дорослий для того, щоб йому розповідали казки. Використайте спосіб, перевірений століттями: тихо поговоріть з дитиною перед сном, попросіть її що-небудь розповісти чи розкажіть самі. Такі хвилини - одна з не багатьох можливостей для справжнього спілкування.

  21. Знайте, що навіть великі діти (7-8 років) люблять казки, особливо перед сном, або пісню, лагідні слова. Не лінуйтесь цього робити. Це їх заспокоює, знімає денну напругу, допомагає спокійно заснути і відпочити. Не нагадуйте перед сном про неприємні речі, про роботу. Завтра новий трудовий день і дитина повинна бути готова до нього. А допомогти в цьому їй мають батьки своїм доброзичливим ставленням. Чекати якогось дива від дитини, радісних поривів душі, доброти треба терпляче, відшукуючи ці риси в дитині, постійно заохочуючи її.

  22. Батькам необхідне терпіння. Ентузіазм перших днів швидко проходить, його місце займає втома. Допоможіть дитині зберегти нормальний ритм і не піддайтеся спокусі зробити їй маленьке послаблення. Часті нарікання на дитину чи порівняння з іншими можуть розвинути комплекс неповноцінності. Навпаки, інколи треба похвалити дитину, навіть коли у неї щось не виходить, дати їй невеличкий перепочинок і потім повернутися до виконання завдань.

  23. Ні в якому разі не ставте ваші стосунки з дитиною в залежність від її успішності. Гарні довірливі стосунки і усвідомлення того, що дитина завжди може розраховувати на Вашу підтримку, допоможуть їй налаштуватися на успіх з початку нового навчального дня.

  24. Дитина має відчувати, що ви завжди її любите, завжди їй допоможете та підтримаєте.

                                                                  Як розпочати розвиваючі заняття для дитини

Розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі - це запорука успіху майбутнього школяра, а надалі і студента.

nachat_zanyatiya_deteyНаш центр раннього розвитку відкритий і для найменших дітей, навіть для немовля. Найголовніше – малюк повинен вміти самостійно сидіти, самостійно стояти і пересуватися, хоч би з підтримкою мами. Оптимальний ранній вік, при якому слід відвідувати розвиваючий центр - з 9 місяців. Розвиваючі заняття для дітей в дитячому центрі - це запорука успіху малюка, як майбутнього школяра, а надалі і студента.

Розвиваючі заняття для дитини проходять по певних програмах, затверджених і допущених МОН України. Програми орієнтовані на вік дитини і рівень його здібностей. Аналіз здібностей малюка проводиться по Індивідуальній Картці Розвитку, яку заповнюють батьки, і по короткому тестуванню у вигляді співбесіди малюка з фахівцем. Відповідно до отриманих результатів діагностики – фізичного, мовного і психологічного обстеження - разом з батьками визначаються розвиваючі заняття для дітей і складається графік відвідування. Грамотний підбір уроків дошкільної освіти допоможуть зробити фахівці центру.

Вартість абонемента на відвідування дитячого центру з 1 квітня 2010 року складає 1120 грн. в місяць. У абонемент входить 16 урочків, по 40 хвилин кожне. Розклад і підбір груп спеціально складені таким чином, що після відвідування базового курсу (Монтессорі, Умка або Дошкільник), малюк відразу переходить на творчи розвиваючі урочки, тобто малюк проходить 2 уроки в одні відвідування центру. При покупці абонемента, малюк відвідує розвиваючий центр 8 раз на місяць.

Так само можливо придбати 1/2 абонемента за ціною 560 грн., в який входить 8 урочків і підібрати з фахівцями зручний графік відвідування дитячого центру. Перед початком навчання необхідно внести оплату і надати в центр довідку стандартного зразка від педіатра лікувальної установи (як наприклад, під час вступу до дитсадка) про відсутність у малюка інфекційних захворювань. Перед покупкою абонемента батьки можуть відвідати з крихіткою наш центр, і доки малюк проводитиме час в ігровій кімнаті, ви отримаєте повну консультацію у адміністратора і остаточно визначитеся, які розвиваючі заняття для дитини будуть оптимальні.

Наш дитячий центр орієнтується на колективні форми роботи з дітками, на традиційну систему навчання, і дає можливість легко, в ігровій формі адаптуватися малюку до процесів освіти в українських учбових установах.

Категорія: Відеогалерея | Додав: dangerous
Переглядів: 2979 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Партнери
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2024